Menü Kapat

Yıldız Motosiklet Aksesuar Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti, 1972 yılında Mustafa KORKULU öncülüğünde kurulmuştur. 46 yıldır, gerek bisiklet, gerek motosiklet sektörlerini bünyesinde barındıran Yıldız Motosiklet, 1992 yılından beri Yamaha Türkiye’nin Yetkili Satış ve Satış Sonrası Servis İş Ortağı olarak, iki teker segmentinin öncü firmalarından olmuştur.

Her zaman müşteri memnuniyetini önde tutan Yıldız Motosiklet, motosiklet ve motosiklet bakım yedek parça dışında ayrıca bol çeşitte kask, mont, eldiven, ayakkabı gibi her motosiklet sürücüsünün ihtiyacı olan aksesuarları da stoklarında bulundurmaktadır.

Fiilen iki ayrı şubesiyle hizmet vermekte olan Yıldız Motosiklet’in :

  • Ümraniye’deki şubesinde :
    • Yamaha Motosiklet Satış ve Servisi,
    • Yamaha Orjinal Yedek Parça,
    • Bir çok marka ve modelde, Kask, Mont, Eldiven ve benzeri aksesuar satışları
  • Hasanpaşa-Kadıköy şubesinde :
    • Bir çok marka ve modelde, Kask, Mont, Eldiven ve benzeri aksesuar satışları

devam etmektedir.

Misyonumuz :

Yıldız Motosiklet, sunum ve görselliğe kalite kadar önem vererek, motosiklet kullanıcıları ve  sevenlerine yüksek standartlarda mağazacılık ve servis anlayışıyla güler yüzlü hizmet verir.

Vizyonumuz :

Yüksek kaliteli hizmet anlayışımızla, orjinal ekipman ve yedek parça teminimizle, Yamaha markasının satış ve satış sonrası kalitesini arttırarak, tüm Yamaha kullanıcılar ve sevenleri gözünde temel referans noktası olan Yamaha İş Ortağı olmak ve gerek mağazalarımız, gerek internet aracılığıyla tüm Türkiye çapında aksesuar ve yedek parçada bilinen, örnek gösterilen tedarikçi olmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?
Yedek Parça için
Size daha hızlı yardımcı olabilmemiz için lütfen motosikletinizin şasi numarasını yanınızda bulundurunuz.
Powered by